blogkulinarny  Regular user

blogkulinarny

gravatar

Regular user Account disabled

Statistics

Submissions: 0
Total edits: 0
Comments: 0
Tag votes: 0
Power: 100 (Level 4)

Member since

10/25/2020

About me

Twój cel jest jeden - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz przeczytaj czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w lokalach na Śląsku, w Polsce i za “granico”. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swoją jadłodajnię, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!


External links

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/


Name
  draft

{{ $data.eventDate | formatDate: 'YYYY' }}

Picture {{ name }}
{{ $data.eventDate | formatDate: 'l' }}
,

Show more

Picture {{name}}
{{$data.date | formatDate: 'l'}}

Please confirm that you wish to remove user's editing permissions. You may provide additional explanation below (optional).

Please confirm that you wish to report user. Please provide additional explanation below.

Background illustration by みゆ | Other credits and source code | Content licensed under Creative Commons. | Privacy and cookie policy